Virtuaaltuur

Mis see on?

Virtuaaltuur

Virtuaaltuur on asukoha virtuaalse külastuse simulatsioon, mis koosneb tavaliselt 360° panoraamfotode jadast. Loomulikult võib kasutada ka muid multimeediumelemente, näiteks heliefekte, muusikat, jutustust, teksti ja videot.

Virtuaaltuur igas seadmes

Virtuaaltuur annab võimaluse lihtsa vaevaga esitleda erinevaid objekte –majad, korterid, hotellitoad, restoranid, ajaloolised paigad, turismipärlid jne. Virtuaaltuuri on võimalik siduda ka Google Maps või Google Street View-ga (tänavavade)

Hea võimalus virtuaaltuuri kasutada on ka kinnisvara vahendajatel. Tehingust huvitatud klient saab eelnevalt virtuaalse jalutuskäigu abil hea ülevaate kinnisvaraobjektist, säästes nii kliendi enda, kui ka maakleri aega. Müügiobjekti puhul väheneb kindlasti ka “niisama vaatajate” arv, millest võidab ka kinnisvara omanik, et kelle vaevaks oleks objekti koristamine enne iga huvilise külastust. Kui objekt on endiselt huvi pakkuv ka pärast objektil virtuaalse jalutuskäigu tegemist, siis suure tõenäosusega jõutakse ka peatselt tehinguni.

Kasu 360° tuurist

Virtuaaltuur
1.

Aja kokkuhoid

Aja kokkuhoid nii kinnisvara omanikule kui ka maaklerile – huvilistel on võimalik tutvuda objektiga iga kell ilma, et peaks tegelikult objektil käima

Virtuaaltuur
2.

Tähelepanu

Virtuaalse tuuriga kuulutused saavad oluliselt rohkem vaatamisi, kui ilma tuurita kuulutused.

Virtuaaltuur
3.

Kvaliteetsed kontaktid

Huvilised veedavad 360° tuuridega lehtedel keskmiselt 40% rohkem aega. Neil on võimalik rahulikult ja põhjalikult tutvuda huvipakkuvate detailidega, mis omakorda toob ’’kvaliteetsemaid’’ kontakte

Virtuaaltuur
4.

Usaldusväärsus

Kuna huvilised veedavad 360° virtuaalsete tuuridega lehtedel 40% kauem aega, siis on Sinu koduleht Google’i otsingumootori silmis konkurentide omadest hinnatum, mis võib tuua omakorda uusi kontakte.

Meie kvaliteet

Oled harjunud nägema virtuaalseid tuure, mille kvaliteet on selline, nagu see oleksid pildistatud suvalise telefoniga? Jah, sellised pildikvaliteeti pakuvad Matterport ja teised täisautomaatsed 360-kaamerad. Kuna meie eesmärk on pakkuda ainult parimat kvaliteeti, siis kasutame 360 kraadi fotode koostamiseks professionaalset peegelkaamerat, spetsiaalset objektiivi ja panoraamrakist. Ühe 360 kraadi vaate koostamiseks teeme olenevalt olukorrast 6-24 fotot, mis omakorda tähendab ülimalt kõrget resolutsiooni. Virtuaalse tuuri koostamiseks läbivad fotod veel 3 erinevat programmi.

Töö on mahukas aga kvaliteet on meile oluline!

Virtuaaltuur